آرشیو اخبار اداره کل امور مالیاتی استان آذریایجان غربی
آب و هوا
اوقات شرعی
آماربازدید
صفحه اصلی
ایمیل
اداره کل امور مالیاتی استان آذربایجان غربی
Search
پیام ها

اخبار و رویدادها

پیام مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان غربی به مناسبت هفته دولت : « هفته دولت نماد وحدت مردم و دولت است »

پیام مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان غربی به مناسبت هفته دولت : « هفته دولت نماد وحدت مردم و دولت است »

نویسنده: کاربر روابط عمومی/یکشنبه, 04 شهریور,1397/دسته ها: خبرهای صفحه اصلی

رتبه این مطلب:
بدون رتبه

مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان غربی در پیامی ضمن تبریک هفته دولت و روز کارمند این هفته را نماد وحدت مردم  و دولت و از افتخارات نظام جمهوری اسلامی عنوان کرد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور مالیاتی آذربایجان غربی یعقوب مزرعه لی به مناسبت هفته دولت و روز کارمند پیامی را به شرح ذیل منتشر کرد :

 بسمه تعالی

هفته اول شهریور ماه که به نام و یاد شهیدان والا مقام « رجایی» و « باهنر» مزین و به نام هفته دولت نامگذاری شده است نمادی از وحدت مردم و دولت و یکی از افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی است . 

بدون تردید همراهی و همدلی مردم سرمایه و پشتوانه ارزشمند و بی بدیلی برای پیشبرد اهداف دولت  در امر خدمت رسانی وگذر از تنگناها و روز های سخت و دشوار است . این همدلی به ویژه در خصوص امر مالیات که در واقع مشارکت مردم در امر سازندگی و رشد و بالندگی کشور است نمود پیدا می کند .

 اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای معظم دولت به ویژه شهیدان « رجایی » و « باهنر» هفته دولت و روز کارمند را به تمامی کارمندان و خدمت گزاران مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی تبریک عرض نموده و از درگاه خداوند متعال توفیق الگوگیری از رفتار و منش این شهدای عزیز را برای خود و سایر خدمتگزاران مردم مسئلت می نمایم .

یعقوب مزرعه لی

مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان غربی

 

تعداد نمایش ها (138)/نظرات (0)

تگ ها:

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

آخرین خبار

جدیدترین اخبار

انتها