آرشیو اخبار اداره کل امور مالیاتی استان آذریایجان غربی
آب و هوا
اوقات شرعی
آماربازدید
صفحه اصلی
ایمیل
اداره کل امور مالیاتی استان آذربایجان غربی
Search
پیام ها

اخبار و رویدادها

مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان غربی : مالیات بر ارزش افزوده ؛ بازگشت مستقیم مالیات پرداختی مردم به خود آنهاست

مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان غربی : مالیات بر ارزش افزوده ؛ بازگشت مستقیم مالیات پرداختی مردم به خود آنهاست

نویسنده: کاربر روابط عمومی/یکشنبه, 18 شهریور,1397/دسته ها: خبرهای صفحه اصلی

رتبه این مطلب:
بدون رتبه

مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان غربی گفت : تا  پایان مرداد ماه سال جاری بیش از 850 میلیارد ریال از درآمد های مالیات بر ارزش افزوده وصولی استان در اختیار شهرداری و دهیاری ها گذاشته شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 33.5 درصد رشد دارد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل امور مالیاتی آذربایجان غربی ، یعقوب مزرعه لی گفت : درآمد مالیات بر ارزش افزوده جزو درآمدهای پایدار و قابل اتکای شهرداری و دهیاری ها و یکی از جلوه های بازگشت مستقیم منافع مالیاتی پرداختی مردم به خودآنهاست .

وی با بیان اینکه در 5 ماه نخست سال جاری بیش از 850 میلیارد ریال از محل 3 درصد عوارض ارزش افزوده به 45 شهرداری و 1979  دهیاری استان پرداخت شده است گفت : این مبالغ هر ماه به طور مستمر به حساب شهرداری و دهیاری های مذکور واریز می شود بنابراین درآمدی پایدار و قابل اتکا برای پیشبرد طرح های عمران شهری و روستایی است .

مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان غربی افزود : سهم 45 شهرداری استان از مبالغ واریزی 5 ماهه 580 میلیارد ریال و سهم  1979 دهیاری نیز 270 میلیارد ریال بوده است .

مزرعه لی با اشاره به اینکه در کل سال 1396 ، 1915 میلیارد ریال عوارض مالیات بر ارزش افزوده به شهرداری و دهیاری های استان پرداخت شده است پیش بینی کرد کل واریزی امسال از 2000 میلیارد ریال تجاوز کند .

 

 

تعداد نمایش ها (64)/نظرات (0)

تگ ها:

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

آخرین خبار

جدیدترین اخبار

انتها