آرشیو اخبار اداره کل امور مالیاتی استان آذریایجان غربی
آب و هوا
اوقات شرعی
آماربازدید
صفحه اصلی
ایمیل
اداره کل امور مالیاتی استان آذربایجان غربی
Search
پیام ها

اخبار و رویدادها

 تاکید مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان غربی بر حمایت بیش از پیش از تولید در اوضاع نابسامان ارزی

تاکید مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان غربی بر حمایت بیش از پیش از تولید در اوضاع نابسامان ارزی

نویسنده: کاربر روابط عمومی/شنبه, 07 مهر,1397/دسته ها: خبرهای صفحه اصلی

رتبه این مطلب:
بدون رتبه

مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان غربی با اشاره به مشکلات بخش تولید در وضعیت اقتصادی کنونی کشور گفت : می طلبد سیستم مالیاتی پا به پا و همراه بخش تولید و فعالان اقتصادی باشد .

  به گزارش روابط عمومی اداره کل امور مالیاتی آذربایجان غربی یعقوب مزرعه لی در جلسه طرح و بررسی مسائل و مشکلات موجود در هیات های حل اختلاف مالیاتی که با حضور نمایندگان بخش خصوصی و نمایندگان سازمان مالیاتی در این هیات ها در محل اداره کل امور مالیاتی استان تشکیل شد اظهار داشت : سیستم مالیاتی با وصول حقوق عمومی دولت ، در کنار بخش خصوصی از ارکان اقتصادی نظام است .

 وی با بیان اینکه تولید ، بازرگانی و خدمات در شرایط اقتصادی کنونی با مشکل مواجه هستند افزود : می طلبد سیستم مالیاتی همسو با سیاست های کلی نظام پا به پا و همراه فعالین اقتصادی باشد چرا که ما همه بخش های مختلف اقتصادی نظام هستیم .

 مزرعه لی در ادامه با تاکید بر اینکه باید حداکثر تعامل ، مسامحه و مساعدت از تولید و سایر بخش های اقتصادی با توجه به وضعیت اقتصادی کشور صورت بگیرد افزود : اگر تولید و سیستم اقتصادی نتواند درآمدهایش را محقق کند آثار سوء آن به دیگر بخش های جامعه نیز تسری پیدا می کند .

 مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان غربی در خصوص هیات های حل اختلاف مالیاتی بر مواردی چون سرعت دهی به امر رسیدگی به پرونده های مالیاتی و تقلیل مدت زمان رسیدگی و قطعی سازی پرونده ها و اجتناب از صدور قرار های بی مورد در این هیات ها تاکید کرد و افزود : از کل برگ تشخیص های صادر شده در ادارات مالیاتی سراسر استان 1.7درصد جهت رسیدگی به هیات های حل اختلاف مالیاتی ارجاع داده می شود .

 وی از افزایش تعداد پست های نمایندگی های حل اختلاف مالیاتی در استان از 8 پست به 18 پست در مدت 4 سال گذشته خبر داد و افزود : این تصمیم در راستای افزایش کیفیت آرای صادره در هیات های حل اختلاف مالیاتی  و افزایش رضایت مؤدیان مالیاتی صورت گرفته است .

تعداد نمایش ها (88)/نظرات (0)

تگ ها:

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

آخرین خبار

جدیدترین اخبار

انتها