آرشیو اخبار اداره کل امور مالیاتی استان آذریایجان غربی
آب و هوا
اوقات شرعی
آماربازدید
صفحه اصلی
ایمیل
اداره کل امور مالیاتی استان آذربایجان غربی
Search
پیام ها

اخبار و رویدادها

رئیس اتاق بازرگانی ارومیه : اطلاع رسانی وآگاهی دهی به مؤدیان زمینه ساز فرهنگ مالیاتی

رئیس اتاق بازرگانی ارومیه : اطلاع رسانی وآگاهی دهی به مؤدیان زمینه ساز فرهنگ مالیاتی

نویسنده: کاربر روابط عمومی/شنبه, 07 مهر,1397/دسته ها: خبرهای صفحه اصلی

رتبه این مطلب:
بدون رتبه

 رئیس اتاق بازرگانی ارومیه در دیدار مشترک با مسئولان مالیاتی استان آذربایجان غربی با تاکید بر نقش تعامل و هم اندیشی در رفع مشکلات مالیاتی گفت : در این برهه از زمان هر دو طرف باید اقتصاد را دریابیم .

  به گزارش روابط عمومی اداره کل امور مالیاتی آذربایجان غربی حسن انتظار در  جلسه بررسی مشکلات موجود در هیات های حل اختلاف مالیاتی استان که در محل اداره کل امور مالیاتی آذربایجان غربی برگزار شد با تاکید بر لزوم پرداخت مالیات برای ساختن کشور اظهار داشت : مشکل عمده ای که در سطح کلان جامعه در خصوص مالیات وجود دارد عدم اطلاع کافی مردم به ویژه مؤدیان مالیاتی از محل هزینه کرد مالیات های دریافتی است .

 وی اطلاع رسانی به مؤدیان را بسیار مهم عنوان کرده و با بیان اینکه باید به مردم گفت که چرا باید مالیات بدهند و چرا باید مالیات گرفته شود  افزود : در بسیاری از کشورهای پیشرفته فرار مالیاتی هزینه های زیادی برای فرد ایجاد می کند در حالی که در ایران اگر کسی مالیات را دور بزند به این کار خود افتخار کرده و به نظام مالیاتی دهن کجی هم می کند .

رئیس اتاق بازرگانی ، صنعت ، معدن و کشاورزی ارومیه تغییر دید مردم نسبت به دستگاه مالیاتی را از دیگر آثار مثبت افزایش آگاهی های عمومی نسبت به مالیات عنوان کرد و افزود : مردم گاها تصورات اشتباهی از میزان مالیات دریافتی در استان دارند که با اطلاع رسانی صحیح این تصورات تصحیح می شود .

حسن انتظار رویکرد دستگاه مالیاتی استان در خصوص رفع اختلافات مالیاتی با مؤدیان از طریق تعامل ، انعطاف و گفتگو را در حل مشکلات موجود مؤثر عنوان کرد و افزود : در این برهه از زمان هر دو طرف باید اقتصاد را دریابیم و اقدامات ما باید  در راستای کمک به اقتصاد و تولید استان باشد .

  

 

 

تعداد نمایش ها (92)/نظرات (0)

تگ ها:

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

آخرین خبار

جدیدترین اخبار

انتها