آرشیو اخبار اداره کل امور مالیاتی استان آذریایجان غربی
آب و هوا
اوقات شرعی
آماربازدید
صفحه اصلی
ایمیل
اداره کل امور مالیاتی استان آذربایجان غربی
Search
پیام ها

اخبار و رویدادها

 مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان غربی : توفیق استان در توریسم درمانی مستلزم نگاه همه جانبه مجموعه مدیریتی استان به ظرفیت های موجود در این زمینه است

مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان غربی : توفیق استان در توریسم درمانی مستلزم نگاه همه جانبه مجموعه مدیریتی استان به ظرفیت های موجود در این زمینه است

نویسنده: کاربر روابط عمومی/یکشنبه, 08 مهر,1397/دسته ها: خبرهای صفحه اصلی

رتبه این مطلب:
بدون رتبه

مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان غربی در بازدید از بیمارستان میلاد ارومیه گفت : مشتری مداری و افزایش کیفیت کالا و خدمات  ضامن سودآوری و تداوم فعالیت های اقتصادی در حوزه های مختلف است .

  به گزارش روابط عمومی اداره کل امور مالیاتی آذربایجان غربی یعقوب مزرعه لی در دیدار با مدیر عامل و اعضای هیات مدیره بیمارستان بین المللی تازه تاسیس میلاد ارومیه با اشاره به موقعیت مرزی آذربایجان غربی و دارا بودن ظرفیت های لازم جهت جذب توریست های درمانی از مشارکت بخش خصوصی در افزایش تعداد واحد های درمانی استان ابراز رضایت کرده و افزود: امید می رود با نگاه هم افزا و درون استانی مجموعه مدیریتی استان شاهد توفیقات بیشتر در جذب توریست های درمانی باشیم .

 وی افزایش کیفیت کالا و خدمات ارئه شده را ضامن تداوم روند سودآوری واحدهای اقتصادی عنوان کرد و افزود : خوشبختانه در این مسیر واجد سرمایه انسانی لازم در استان آذربایجان غربی هستیم .

 مدیرکل امور مالیاتی استان در ادامه ضعف بخش مالی و حسابداری واحد های اقتصادی مختلف را جزو مشکلات عمده فی مابین واحد های اقتصادی و سیستم مالیاتی عنوان کرد و خواستار تقویت بخش مالی و حسابداری این واحد ها شد .

 مزرعه لی نگاه حاکم بر سیستم مالیاتی استان را متکی بر مشتری مداری و کمک به مؤدی مالیاتی جهت استفاده از حقوق قانونی اش عنوان کرد و افزود : در این راستا آماده ارائه هر گونه مشاوره ، مساعدت و تسهیل امور مالیاتی  به واحد های اقتصادی استان هستیم .

مدیرعامل بیمارستان بین المللی میلاد ارومیه نیز در این دیدار ضمن معرفی ظرفیت های بالای درمانی این مرکز بر تعاملات فی مابین جهت تسهیل امور مالیاتی مرکز درمانی میلاد ارومیه تاکید کرد .

کامران جمشیدی افزود : بخش اعظم جامعه پزشکی از مباحث مالی و مالیاتی اطلاع چندانی ندارند و شاید برخی انتقادات مالیاتی به پزشکان مربوط به عدم اطلاع کافی آنها از مباحث مالیاتی باشد .

 وی اظهار امیدواری کرد با اتخاذ ساز و کارهای مناسب از جمله برگزاری جلسات مشترک و بهره مندی از تجربه موفق سایر استان ها زمینه همکاری های مالیاتی درست فی مابین ایجاد گردد.

 

تعداد نمایش ها (68)/نظرات (0)

تگ ها:

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

آخرین خبار

جدیدترین اخبار

انتها