آرشیو اخبار اداره کل امور مالیاتی استان آذریایجان غربی
آب و هوا
اوقات شرعی
آماربازدید
صفحه اصلی
ایمیل
اداره کل امور مالیاتی استان آذربایجان غربی
Search
پیام ها

اخبار و رویدادها

فرماندار شهرستان سلماس : سازمان مالیاتی جزو تاثیرگذارترین سازمان های دولتی در برهه کنونی اقتصادی است

فرماندار شهرستان سلماس : سازمان مالیاتی جزو تاثیرگذارترین سازمان های دولتی در برهه کنونی اقتصادی است

نویسنده: کاربر روابط عمومی/شنبه, 21 مهر,1397/دسته ها: خبرهای صفحه اصلی

رتبه این مطلب:
بدون رتبه

فرماندار سلماس در دیدار مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان غربی با اشاره به اینکه در حال حاضر کشور در جنگ تمام عیار اقتصادی به سر می برد گفت : وظیفه ما در تقویت خزانه دولت سنگین است .

 به گزارش روابط عمومی اداره کل امور مالیاتی آذربایجان غربی  مرتضی اصغری ؛ فرماندار شهرستان سلماس در دیدار مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان غربی که در جریان معارفه رئیس جدید اداره مالیاتی سلماس و در محل فرمانداری این شهرستان صورت می گرفت از سازمان مالیاتی به عنوان یکی از تاثیرگذارترین سازمان های وابسته به دولت به ویژه در سال های اخیر نام برد و افزود : درآمد های مالیاتی همیشه پا به پای نفت به خزانه دولت پول واریز کرده و این نقش آفرینی در سال های اخیر و همزمان با تحریم ها بیشتر هم شده است .

وی با بیان اینکه در حال حاضر در جنگ تمام عیار اقتصادی به سر می بریم افزود : ستاد مقابله با ایران در حال حاضر به مرکزیت خزانه داری آمریکا و با تشدید اقدامات قبلی سعی در ممانعت از خروج نفت ایران و ورود ایران به بازار های جهانی و در نهایت به زانو درآوردن ایران اسلامی دارند از این رو وظیفه ما در تقویت خزانه دولت سنگین است .

 اصغری افزود :  باید به دولت کمک کنیم تا بتواند به وظایف خود در ارائه خدمات به مردم عمل کند و سازمان مالیاتی در این خصوص انصافا خوب کار کرده است .  

فرماندار شهرستان سلماس در ادامه با بیان اینکه در همه جای دنیا مردم در جبران اقدامات دولت ها در آماده سازی بسترهای تولید ، اشتغال ، کارآفرینی ، آموزش و بهداشت و ... مالیات پرداخت می کنند اظهار داشت : متاسفانه این ساز و کار در ایران خوب تعریف نشده است و برخی ها با فرار از پرداخت مالیات حقوق دولت را نادیده می گیرند .

 اصغری افزود : فراریان مالیاتی مجرمان اقتصادی هستند که باید در شناسایی آنها به سازمان مالیاتی کمک شود .

 

تعداد نمایش ها (42)/نظرات (0)

تگ ها:

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

آخرین خبار

جدیدترین اخبار

انتها