آرشیو اخبار اداره کل امور مالیاتی استان آذریایجان غربی
آب و هوا
اوقات شرعی
آماربازدید
صفحه اصلی
ایمیل
اداره کل امور مالیاتی استان آذربایجان غربی
Search
پیام ها

اخبار و رویدادها

خداحافظی مدیرکل سابق اداره کل امور مالیاتی آذربایجان غربی

خداحافظی مدیرکل سابق اداره کل امور مالیاتی آذربایجان غربی

نویسنده: کاربر روابط عمومی/پنجشنبه, 15 آذر,1397/دسته ها: خبرهای صفحه اصلی

رتبه این مطلب:
3.3

یعقوب مزرعه لی در دیوار خداحافظی با همکاران با بیان اینکه برای تحقق اهداف تعیین شده نهایت تلاش را کرده ایم گفت : تفکر بسیجی راهگشای تحول اساسی در سیستم مالیاتی است .

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور مالیاتی آذربایجان غربی ، در پی معرفی سرپرست جدید امور مالیاتی آذربایجان غربی ، یعقوب مزرعه لی ؛ مدیرکل سابق در دیدار خداحافظی با کارکنان این اداره کل ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش های کل مجموعه مالیاتی استان گفت : در راستای تحقق اهداف تعیین شده برای اداره کل تمام تلاش خود را به یاری همکاران انجام دادیم .

وی با بیان اینکه طرح جامع مالیاتی در یک ماه گذشته در بخش بزرگی از ادارت مالیاتی کل استان پیاده سازی شده است بر همت و عزم بیشتر همکاران جهت به ثمر رساندن این طرح ملی تاکید کرد .

مزرعه لی افزود : فرهنگ بسیجی در مقاطع حساس کشور همیشه راهگشا بوده و هر گونه تغییر و تحول در سازمان مالیاتی نیز مستلزم تفکر و کار بسیجی و بی چشمداشت است .

حسن کوماسی ؛ سرپرست اداره کل امور مالیاتی آذربایجان غربی نیز دراین دیدار بر تقویت تعاملات برون و درون سازمانی تاکید کرد و افزود : تغییرات در حال انجام در چارچوب طرح جامع مالیاتی در سازمان و به تبع آن در استان مساعدت ، همکاری ، جدیت و تلاش همه همکاران را طلب می کند .

تعداد نمایش ها (194)/نظرات (0)

تگ ها:

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

آخرین خبار

جدیدترین اخبار

انتها