آرشیو اخبار اداره کل امور مالیاتی استان آذریایجان غربی
آب و هوا
اوقات شرعی
آماربازدید
صفحه اصلی
ایمیل
اداره کل امور مالیاتی استان آذربایجان غربی
Search
پیام ها

اخبار و رویدادها

از فساد، تخلف و تقلب گذشت نمی کنیم

از فساد، تخلف و تقلب گذشت نمی کنیم

نویسنده: کاربر روابط عمومی/پنجشنبه, 06 دی,1397/دسته ها: خبرهای صفحه اصلی

رتبه این مطلب:
بدون رتبه

سرپرست اداره کل امور مالیاتی آذربایجان غربی گفت: تعامل و کمک به همکاران در راستای ارتقای سلامت اداری از اهدافی است که در اولویت های کاری اداره کل قرار دارد، اما از فساد، تخلف و تقلب گذشت نمی کنیم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور مالیاتی آذربایجان غربی، حسن کوماسی در جلسه شورای اداری که با حضور بازیار، مدیرکل دفتر ارزیابی عملکرد و هماهنگی هیأت های رسیدگی به تخلفات اداری سازمان امور مالیاتی کشور برگزار شد، با بیان این مطلب افزود: ارتقای سلامت اداری، اجتماعی، اخلاقی و البته سلامت روحی و روانی را با ارج نهادن به تلاش های همکاران و ایجاد حس امنیت و اهمیت در آنان دنبال می کنیم.

وی با بیان اینکه بیش از 95 درصد پرونده های مشاغل تا پایان سال 94 به نتیجه رسیده، اظهار کرد: تا پایان سال 95 به تمامپرونده های اشخاص حقوقی و بیش از 70 درصد پرونده های عملکرد مشاغل رسیدگی و بقیه پرونده ها هم به سرعت در حال پیگیری است.

کوماسی به وصول موفق مالیات از منابع شناسایی شده اشاره و ادامه داد: طرح جامع مالیاتی و سامانه سنیم از 20 روز پیش به صورت عملیاتی کلید خورده است.

سرپرست اداره کل امور مالیاتی استان گفت: همکاران با دریافت آموزش های لازم و تلاش و تعامل و هم افزایی، مصمم به پیاده سازی طرح جامع مالیاتی هستند.

 

 

 

 

تعداد نمایش ها (47)/نظرات (0)

تگ ها:

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

آخرین خبار

جدیدترین اخبار

انتها