آرشیو اخبار اداره کل امور مالیاتی استان آذریایجان غربی
آب و هوا
اوقات شرعی
آماربازدید
صفحه اصلی
ایمیل
اداره کل امور مالیاتی استان آذربایجان غربی
Search
پیام ها

اخبار و رویدادها

بودجه 98 با مالیات تأمین می شود

بودجه 98 با مالیات تأمین می شود

نویسنده: کاربر روابط عمومی/دوشنبه, 17 دی,1397/دسته ها: خبرهای صفحه اصلی

رتبه این مطلب:
بدون رتبه

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: بودجه سال 1398 با درآمدهای مالیاتی تأمین می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور مالیاتی آذربایجان غربی، نادر قاضی پور در جلسه ای با حضور مدیرکل امور اقتصادی و دارایی و سرپرست اداره کل امور مالیاتی استان برگزار شد، با بیان این مطلب افزود : با جلوگیری از فرار مالیاتی می توان ظرفیت مالیاتی استان را افزایش داد .  

وی با بیان اینکه قدرت مأموران مالیاتی در کشورهای اروپایی بیشتر از پلیس جنایی است، افزود: مالیات باید با قدرت و عدالت از مؤدیان دریافت شود.

قاضی پور با اشاره به ظرفیت های معدنی استان، با بیان اینکه «نیمی از جدول مندلیف در آذربایجان غربی استحصال می شود»، اظهار کرد: باید با دقت و اطلاعات کافی از معادن استان مالیات دریافت شود.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اقتصاد مالیاتی باید به واقع جایگزین اقتصاد نفتی شود، گفت: با شناسایی فراریان مالیاتی، در مؤدیان پرداخت کننده مالیات اعتماد و دلگرمی ایجاد شود.

وی با اشاره به قانون معافیت مالیاتی مطبوعات، گفت: طبق قانون، مطبوعات از پرداخت مالیات معاف هستند و باید در این زمینه شفاف سازی شده و موانع و مشکلات رفع شود.

قاضی پور افزود: آذربایجان غربی قبل از انقلاب استان چهارم کشور بود و باید از ظرفیت های موجود، برای ارتقای وضع استان بهره برداری شود.

وی در پایان به ضرورت برگزاری هر چه باشکوه تر جشن های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، اظهار کرد: مردم باید با دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی بیش از پیش آشنا شوند و در جشن ها مشارکت داشته باشند و همه دستگاه های دولتی باید در این زمینه همکاری کنند.

تعداد نمایش ها (26)/نظرات (0)

تگ ها:

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

آخرین خبار

جدیدترین اخبار

انتها