آرشیو اخبار اداره کل امور مالیاتی استان آذریایجان غربی
آب و هوا
اوقات شرعی
آماربازدید
صفحه اصلی
ایمیل
اداره کل امور مالیاتی استان آذربایجان غربی
Search
پیام ها

اخبار و رویدادها

طرح جامع مالیاتی حرکت مثبتی است

طرح جامع مالیاتی حرکت مثبتی است

نویسنده: کاربر روابط عمومی/ﺳﻪشنبه, 25 دی,1397/دسته ها: خبرهای صفحه اصلی

رتبه این مطلب:
بدون رتبه

فرماندار شهرستان نقده با اشاره به پیاده سازی طرح جامع مالیاتی گفت: تغییر در نظام مالیاتی حرکت حسنه ای است که پیاده سازی آن هنر خاصی طلبیده و اجرای کامل آن تعامل و نگاه ویژه فرابخشی را می طلبد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور مالیاتی آذربایجان غربی، مرتضی فرامرزی در دیدار با سرپرست اداره کل امور مالیاتی استان با اشاره به تغییرات در حال اجرا در چارچوب طرح جامع مالیاتی افزود: نوع نگاه و تجربه کسب شده باید موجب ایجاد بستری شود که مردم از موضوع مالیات استقبال کنند.

وی با بیان اینکه نگرش و دیدگاه ها نسبت به مالیات و دستگاه مالیات ستان باید تغییر کند اظهار کرد: اگر نظام مالیاتی به شکل صحیح در چرخه تولید درآمد قرار گرفته و اقتصاد کشور بر مبنای مالیات پیش برود، سازمان امور مالیاتی جایگزین وزارت نفت می شود.

فرامرزی در ادامه بر حمایت از تولید و تولید کنندگان تاکید کرد و افزود: حمایت از تولیدکننده ، تداوم چرخه اقتصاد  و به تبع آن ایجاد اشتغال، رونق اقتصادی و افزایش درآمدهای کشور را در پی دارد .

رئیس شورای اسلامی شهر نقده نیز در این دیدار گفت: اختصاص درآمدهای ارزش افزوده به شهرداری شهرستان هایی که منابع پایدار خاصی ندارند کمک شایانی محسوب می شود.

حجت الاسلام موسی آقاجانی اظهار کرد: مردم مالیات می دهند و همان مالیات در خدمت به مردم صرف می شود پس اگر این سرمایه ملی در خدمت مردم باشد موجب جلب رضایت مردم و تداوم مسیر والای انقلاب خواهد بود .  

 

تعداد نمایش ها (47)/نظرات (0)

تگ ها:

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

آخرین خبار

جدیدترین اخبار

انتها