آرشیو اخبار اداره کل امور مالیاتی استان آذریایجان غربی
آب و هوا
اوقات شرعی
آماربازدید
صفحه اصلی
ایمیل
اداره کل امور مالیاتی استان آذربایجان غربی
Search
پیام ها

اخبار و رویدادها

برای توسعه پایدار استان تلاش می کنیم

برای توسعه پایدار استان تلاش می کنیم

نویسنده: کاربر روابط عمومی/ﺳﻪشنبه, 25 دی,1397/دسته ها: خبرهای صفحه اصلی

رتبه این مطلب:
بدون رتبه

سرپرست اداره کل امور مالیاتی آذربایجان غربی گفت: دیدگاه توسعه در استان وجود دارد و در کنار سایر دستگاه های اجرایی برای توسعه پایدار تلاش می کنیم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور مالیاتی آذربایجان غربی، حسن کوماسی در دیدار فرماندار و تعدادی از مسئولان شهرستان نقده با وی ، با بیان اینکه توسعه، افزایش سرمایه گذاری در استان را در پی دارد، اظهار کرد: اگر توسعه رخ دهد، ارزش افزوده از استان های دیگر به آذربایجان غربی سرازیر می شود.

وی با بیان اینکه به منظور حمایت از سرمایه گذاران، معافیت های مالیاتی خوبی در مناطق کمتر توسعه یافته در نظر گرفته شده است، افزود : قوانین و مقررات تغییر یافته، ساختار فرآیند رسیدگی براساس طرح جامع مالیاتی بوده و شاهد تغییرات عمده هستیم.

کوماسی با اعلام اینکه در سال 98 شیوه علی الرأس از نظام مالیاتی حذف می شود، اضافه کرد: شعار مالیاتی امسال «سازمان محبوب» است و برای رسیدن به این نقطه باید کارهای زیادی از جمله تغییر نگرش همکاران مالیاتی رخ دهد .

این مسئول با اشاره به دو برنامه کوتاه مدت درون و برون سازمانی پیش روی اداره کل امور مالیاتی استان، اظهار کرد: در بعد درون سازمانی در پی مناسب سازی فضا و محیط برای همکاران و تزریق احساس آرامش هستیم. در بعد برون سازمانی  نیز افزایش احترام به ارباب رجوع و تغییر دید و نگرش به پرداخت مالیات را در برنامه داریم.

وی با بیان اینکه مردم به واسطه پرداخت مالیات باید مطالبه گر باشند، گفت: مالیات دریافتی از مردم موجب تعدیل ثروت شده و به طبقات پایین تزریق می شود تا فاصله طبقاتی از این طریق کمتر شود.

کوماسی ادامه داد: تلاش ما بر این است که خوداظهاری و خود تمکینی بین مردم بالا رفته و خودشان میزان مالیات را تعیین کرده و پرداخت کنند همچنین باید منابع دریافت مالیات و محلی که در آن هزینه می شود برای مردم تشریح شود.

وی با اعلام اینکه درصدد پایین آوردن هزینه ها هستیم، افزود: هزینه ها تنها شامل وصول مالیات به صورت پول نیست و رضایت عمومی از نظام و دولت در اولویت قرار دارد.

 

تعداد نمایش ها (66)/نظرات (0)

تگ ها:

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

آخرین خبار

جدیدترین اخبار

انتها